- 12 %

Cablu fibra optica Plata 12 fire Fiberhome 1.2 KN

Cablu fibra optica Plata 12 fire Fiberhome 1.2 KN

1,75 RON cu TVA
1,98 RON

1.47 RON FARA TVA

MIV107

Cablu fibra optica Plata 12 fire Fiberhome 1.2 KN

Cantitate
In stoc 9 m

Cantitatea minima de cumparat pentru acest produs este 4000.

Fiber Parameters

No.

Items

Unit

Specification

G.652D

1

Mode Field Diameter

1310nm

μm

9.2±0.4

1550nm

μm

10.4±0.5

2

Cladding Diameter

μm

124.8±1.0

3

Cladding Non-Circularity

%

≤1.0

4

Core-Cladding Concentricity Error

μm

≤0.6

5

Coating Diameter

μm

245±7

6

Coating Non-Circularity

%

≤6.0

7

Cladding-Coating Concentricity Error

μm

≤12.0

8

Cable Cutoff Wavelength

nm

λcc≤1260

9

Attenuation (max.)

1310nm

dB/km

≤0.36

1550nm

dB/km

≤0.22

Cable Parameters

Items

Specifications

Fiber Count

4~24

Colored Coating Fiber

Dimension

250±15μm

Color

Blue, Orange, Green, Brown, Gray, Natural, Red, Black, Yellow, Purple, Pink, Aqua

Loose Tube

Dimension

1.95±0.05mm

Material

PBT

Color

Natural

Strength Member

Dimension

1.8mm

Material

FRP

Color

Natural

Outer Jacket

Dimension

(9.0±0.3) mm× (5.0±0.2)mm

Material

PE

Color

Black

Transmission Characteristics

 

G.652

G.655

50/125μm

62.5/125μm

Max Attenuation

(dB/km) (+20)

850 nm

 

 

3.0

3.3

1300 nm

 

 

1.0

1.0

1310 nm

0.35

0.4

 

 

1550 nm

0.24

0.23

 

 

Cable Cute-off Wavelength (nm)

≤1260

≤1450

 

 

Mechanical and Environmental Characteristics

Items

Unite

Specifications

Tension (Long Term)

N

600

Tension (Short Term)

N

1500

Crush (Long Term)

N/10cm

1000

Crush (Short Term)

N/10cm

2000

Installation Temperature

-20+60

Operating Temperature

-40+70

Storage Temperature

-40+70

Fiberhome
MIV107
9 Produse
2021-03-18

Referinte specifice

chat Comentarii (0)
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.