- 6 %

Set 12 pigtail-uri colorate SC/UPC 1.5 m

Set 12 pigtail-uri colorate SC/UPC 1.5 m

33 RON cu TVA
35 RON

27.73 RON FARA TVA

MIV078
Set 12 pigtail-uri colorate SC/UPC 1.5 m
Cantitate
In stoc 410 buc

Set 12 pigtail-uri colorate SC/UPC 1.5 m    

  • Insertion loss: ≤0.3 dB
  • Return loss: ≥60 dB
  • Tip: single-mode, simplex
  • Tip terminal: SC/UPC
  • Diametru: 0.9 mm
  • Lungime: 1.5 m
Mivnet.ro
MIV078
410 Produse
2021-03-18

Referinte specifice

chat Comentarii (0)
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

Customers who bought this product