• Furnizorul tau de cabluri si echipamente pentru telecomunicatii

Cutie jonctiuni optice, model Adele

Cutie jonctiuni optice, model Adele

8 RON cu TVA

6.72 RON FARA TVA

MIV097
Cutie jonctiuni optice, model Adele
Cantitate
La comanda Livrare in 7 zile

FTTH client fiber optic box with two EXTRALINK 2 CORE FIBER OPTIC TERMINAL BOX outputs


 

1. Description:

- Removable front flap, dustproof 
- Suitable for many types of modules used in fiber optic networks 
- Easy to assemble and disassemble 
- Possibility to use SC simplex or duplex LC optical fiber adapters


 

3. Technical data :


Parameter

Value

Application range

3.0 x 2.0 mm drop cable or indoor cable

The diameter of the fiber

125μm (652 & 657)

Diameter TBF

250μm & 900μm

fashion

Singlemode & Multimode

Tensile strength

> 50 N

dimensions

130mm * 83.4mm * 24.1mm

Maximum number of places

SC: 2 
LC: 4 
PLC: 4 (LC)

Working temperature

-40 ~ + 85

Extralink
MIV097
2021-03-18

Referinte specifice

chat Comentarii (0)
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

Customers who bought this product