- 25 %
  • Furnizorul tau de cabluri si echipamente pentru telecomunicatii

Spliter optic 1x2 cu conectori SC/APC

Spliter optic 1x2 cu conectori SC/APC

22 RON cu TVA
29,50 RON

18.49 RON FARA TVA

MIV002
Cantitate
In stoc 534 buc

Specificatii produs :


Tehnologie: PLC (Planar Lightwave Circuit)

Tip fibra: G.657A

Lungime de unda: 1260-1650 nm

Tip conectori : Conectori SC/APC

Diametru: 900µm

Lungime: 1 m

MIV002
534 Produse
2021-03-18

Referinte specifice

chat Comentarii (0)
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

Customers who bought this product